Interior Design

Projektowanie wnętrz

Każdy z nas chce czuć się w pełni komfortowo w swoim domu lub mieszkaniu. Na drodze do osiągnięcia tego celu staje szereg decyzji związanych z profesjonalną wiedzą techniczną i umiejętnościami aranżacyjnymi.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi architektami i projektantami, którzy wykonają dla Państwa indywidualny projekt lub wizualizację wnętrza. Taka usługa nie tylko pomoże Państwu uniknąć kosztownych błędów podczas wykończenia wnętrza, ale także przyczyni się do stworzenia harmonijnej, komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni. Wyspecjalizowani architekci odciążą od spraw technicznych, a pełni pomysłów projektanci zaproponują stylową aranżację zgodną z Państwa wizją i według najnowszych trendów. Przygotujemy pełen pakiet wykończeniowy dedykowany wnętrzom w stanie deweloperskim lub stworzymy projekt, który odciąży w sprawach remontowych.
Projekt wykonawczy to podstawowe narzędzie w celu uzyskania pożądanej aranżacji w wybranym wnętrzu. Na życzenie Klienta możliwe jest również wykonanie fotorealistycznej wizualizacji, która przeniesie nas do etapu końcowego planowanego remontu.
Serdecznie zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych i zachęcamy do współpracy z biurem projektowym – stwórzmy wspólnie idealne wnętrze.

Take advantage of the consultation

Our designers will be happy to advise you on both technical and functional issues and propose stylish solutions in line with the latest trends. The effect of cooperation with the client will be an executive design – the basic tool to create the desired arrangement in the selected interior.

REQUEST A FREE CONSULTATION

Fill in the form and our designers will contact you and advise you on technical and functional problems and propose a solution following the latest trends.

BOOKING AN MEETING IN SHOWROOM

Fill out the form to book an appointment with our specialist in Showroom Gdynia

BOOKING AN MEETING IN SHOWROOM

Fill out the form to book an appointment with our specialist in Showroom AL. Jerozolimskie

BOOKING AN MEETING IN SHOWROOM

Fill out the form to book an appointment with our specialist in Showroom Malborska

Rezerwacja spotkania w Showroom

Wypełnij formularz aby zarezerwować spotkanie z naszym specjalistą w Showroom Gdynia

Rezerwacja spotkania w Showroom

Wypełnij formularz aby zarezerwować spotkanie z naszym specjalistą w Showroom AL. Jerozolimskie

Rezerwacja spotkania w Showroom

Wypełnij formularz aby zarezerwować spotkanie z naszym specjalistą w Showroom Malborska

Zgłoszenie bezpłatnej konsultacji

Wypełnij formularz zapytania, a nasi projektanci skontaktują się i doradzą w potrzebach technicznych, funkcjonalnych oraz zaproponują rozwiązania zgodne z nowymi trendami.