SALON MALBORSKA

Salon sprzedaży zlokalizowany w centrum handlowym HOMEPARK Targówek (daw. Park Handowy Targówek), gdzie na powierzchni ponad 500 m² znaleźć można m.in. kilkanaście inspirujących boksów ekspozycyjnych, obszarną bibliotekę płytek ceramicznych i gresowych, strefę ekspozycyjną armatury łazienkowej oraz wybór mebli z naszej oferty.

Wszystkich Klientów zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas usługi projektowania wnętrz. Nasi projektanci z ogromną chęcią zaaranżują funkcjonalną łazienkę, będące idealnym miejscem do codziennego relaksu lub dowolne inne pomieszczenie.

Showroom przy ul. Malborskiej to również miejsce, gdzie można zapoznać się z ofertą naszych programów wykończeniowych. Jego ogramoną zaletą jest strefa boksów ekspozycyjnych, w których prezentujemy materiały i możliwości aranżacyjne dedykowane pakietom wykończeniowym oferowanym przez nasze biuro projektowe. W salonie na Targówku, codziennie w godzinach jego otwarcia, nasi projektanci pełnią dyżury, udzielając porad, wybierając materiały i aranżując mieszkania naszych Klientów, którzy skusili się na jeden z naszych pakietów wykończeniowych.

Do odwiedzenia naszego showroomu zapraszają:

Anna Sworowska – manager naszych salonów sprzedaży

Andrzej Karlak – sales manager

Sylwia Niewiadomska – handlowiec

Małgorzata Szczypior – handlowiec, projektant wnętrz

Mateusz Czarnocki – handlowiec, projektant wnętrz

Tomasz Gołygowski – sales representative

SALON TARGÓWEK

Homepark Targówek (dawniej: Park Handlowy Targówek)

Malborska 37, paw. B6

03-286 Warszawa

T: +48 22 676 73 07

E: malborska@anicar.com.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – sobota 10.00 – 21.00

niedziela handlowa 10.00 – 18.00