O nas

GALERIE VENIS to marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim już od ponad 25 lat. Naszą historię, będącą codzienną przygodą w świecie designu, piszemy nieprzerwanie od 1993 roku. Przez kilka pierwszych lat naszej działalności zajmowaliśmy się tylko prowadzeniem salonów sprzedaży. W naszej ofercie, nastawionej na wyposażanie łazienek, od samego początku można było znaleźć materiały najwyższej jakości – płytki ceramiczne i gresowe, ceramikę i armaturę łazienkową. Z powodzeniem wkroczyliśmy na warszawski rynek wnętrzarski i krok po kroku rozwijaliśmy naszą ofertę. Z czasem, oprócz materiałów wykończeniowych, zaczęliśmy oferować naszym Klientom usługi projektowe.

Po kilku latach, gdy nasza pozycja na rynku była już dobrze ugruntowana, a zaczęli się u nas zaopatrywać nie tylko klienci indywidualni, ale również architekci i projektanci wnętrz, narodził się pomysł rozszerzenia oferty o usługi biura projektowego. Zdobywając doświadczenie w nowej dla nas gałęzi dobrze znanej branży wnętrzarskiej, stworzyliśmy dla naszych Klientów autorski program wykańczania wnętrz, zamknięty w ramach pakietów wykończeniowych. Szturmem weszliśmy na warszawski rynek deweloperski, z czasem rozszerzając sieć naszych inwestycji o Łódź i Poznań.

Obecnie w ofercie marki GALERIE VENIS znajdują się dwa wielkopowierzchniowe salony sprzedaży, gdzie prezentujemy produkty najlepszych hiszpańskich i włoskich producentów. Nadal skupiamy się na płytkach ceramicznych i gresowych, płytach wielkoformatowych, mozaikach, ceramice i armaturze łazienkowej oraz wannach i kabinach prysznicowych. Jako uzupełnienie oferujemy naszym Klientom meble i oświetlenie. W naszych salonach sprzedaży znaleźć można ciekawe ekspozycje prezentujące potencjał aranżacyjny materiałów wykończeniowych, a nasi projektanci i handlowcy chętnie służą pomocą merytoryczną, chętnie też zaprojektują stylową i funkcjonalną łazienkę.

Drugi filar naszej obecnej działalności stanowi biuro projektowe, które służy pomocą kilkunastu utalentowanych młodych architektów i projektantów wnętrz. Naszym Klientom oferujemy konkurencyjne pakiety wykończeniowe, w zakres których wchodzi projektowanie wnętrz, logistyka, prace wykończeniowe oraz nadzór nad inwestycją. Oprócz nich każdy Klient może skorzystać również z samej usługi projektowej oraz z możliwości przygotowania dla niego realistycznej wizualizacji wybranego wnętrza.

nasze motto

Każdego dnia cieszymy się, że możemy pracować dla ludzi, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą satysfakcją w codziennej pracy.