Pakiety wykończeniowe freestyle

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Jeśli chcą Państwo:

  • zaoszczędzić co najmniej 15% na materiałach wykończeniowych,
  • prosto i przyjemnie przejść przez proces wykończenia mieszkania lub domu,

pakiet wykończeniowy FREE STYLE jest ofertą dla Państwa!

Z czego składa się pakiet wykończeniowy FREE STYLE?

  • Zryczałtowany koszt projektu, robocizny, logistyki i nadzoru (z góry ustalona cena za m2 wykończenia)
  • Dowolny wybór materiałów z szerokiej oferty salonów GALERIE VENIS

Pakiet wykończeniowy FREE STYLE to świetny design, nieograniczony wybór materiałów i wykonawstwo w ramach jednej umowy!

Dlaczego warto skorzystać z pakietu FREE STYLE?

  • DOSKONAŁE ARANŻACJE WNĘTRZ

Zespół GALERIE VENIS DESIGN STUDIO to grupa doświadczonych projektantów wnętrz. Każdy powstający u nas projekt jest efektem pracy z Klientem i dla Klienta, dlatego też każdy nasz projekt jest „uszyty na miarę”. Nasza kreatywność i zaangażowanie oraz znajomość najnowszych trendów i materiałów są gwarancją doskonałych projektów.

  • BOGATA OFERTA MATERIAŁOWA

Pakiet FREE STYLE to nieograniczony wybór materiałów z niezwykle bogatej oferty salonów GALERIE VENIS. Najnowsze kolekcje hiszpańskich i włoskich płytek, doskonała jakościowo armatura i ceramika łazienkowa oraz ogromny wybór podłóg i drzwi są do Państwa dyspozycji.

  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I BEZPIECZEŃSTWO

Pakiet FREE Style to cały proces projektowy i realizacyjny w jednym ręku. Podpisując z nami umowę, mają Państwo pewność, że zadbamy o każdy krok podczas projektowania i realizacji wnętrz. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną pisemną 24-miesięczną gwarancją. Pakiet FREE STYLE to oszczędność Państwa czasu, który mogą Państwo spędzić w przyjemniejszy sposób niż poszukując kolejnych ekip budowlanych czy koordynując transporty materiałów na budowę.

  • KORZYŚCI FINANSOWE

Wiemy, ile wysiłku kosztuje zakup mieszkania, dlatego dbamy o Państwa budżet. Podpisując umowę na kompleksową realizację wnętrz, zyskują Państwo co najmniej 15% ogólnej wartości materiałów wykończeniowych w stosunku do cen detalicznych.

Wszelkich szczegółowych informacji udzielają salony sprzedaży GALERIE VENIS oraz projektanci wnętrz z GALERIE VENIS DESIGN STUDIO .