Venis Starwood

VENIS – hiszpański producent wyjątkowych płytek ceramicznych – rozszerzył swoją ofertę o zachwycającą kolekcję płytek podłogowych inspirowanych naturalnym drewnem. Linia STARWOOD czerpie z najlepszych tradycji rękodzielniczych. Projektanci marki VENIS, łącząc wielopokoleniowe dziedzictwo mistrzów z innowacyjnym podejściem do aranżacji wnętrz, stworzyli kolekcję, którą możemy traktować niemal jak sztukę.

Płytki z kolekcji VENIS STARWOOD do złudzenia przypominają drewno naturalne. Dołożono wszelkich starań, by jak najwierniej odtworzyć kolor, fakturę oraz rysunek drewna egzotycznych gatunków drzew z różnych zakątków świata. W skład kolekcji wchodzi kilkanaście modeli kolorystycznych gresowych płytek podłogowych w formacie 25×150 cm oraz pięć rodzajów dekoracyjnych płytek ściennych w kilku wariantach barwnych. Są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie nie tylko do wnętrz, ale również do aranżacji zewnętrznych.

Płytki podłogowe stanowiące trzon kolekcji STARWOOD występują w dwóch rozmiarach: 25×150 cm (x11 mm) i 16,5×150 cm (x11 mm). Dzięki temu można tworzyć z nich podłogi o bardziej wyszukanych układach, które sprawdzą się idealnie nawet w najbardziej wyszukanych wnętrzach. Wybierać można spośród następujących wariacji kolorystycznych:

  • STARWOOD Tanzania: White, Silver, Graphite, Natural, Almond, Nut, Taupe, Wine, Walnut,

  • STARWOOD Minnesota: Ash, Camel, Cream, Honey, Moka,

  • STARWOOD Nebraska: Grain, Honey,

  • STARWOOD Nebraska: Tea, Coffee, Noir.

Uzupełnieniem dla płytek gresowych jest kilkanaście modeli dekoracyjnych płytek ściennych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują płytki z linii STARWOOD Noa, które po ułożeniu tworzą na ścianie fantazyjną kompozycje o geometrycznych kształtach. Jest to model wyjątkowo często poszukiwany przez architektów, projektantów wnętrz oraz samych klientów.

W ofercie znajdują się cztery dekory w kilku wariantach kolorystycznych każdy:

  • STARWOOD LAOS: Tanzania Natural, Tanzania Almond, Minnesota Ash, Minnesota Moka,

  • STARWOOD NOA: Tanzania Almond, Tanzania Wine, Minnesota Ash, Minnesota Moka,

  • STARWOOD EDEN: Tanzania Almond, Minnesota Ash, Minnesota Moka,

  • STARWOOD CAMDEN: Tanzania Almond, Minnesota Ash, Minnesota Moka,

  • STARWOOD ICE: Tanzania Almond, Tanzania Nut, Minnesota Ash, Minnesota Moka, Nebraska Tea.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą płytek ceramicznych z linii VENIS STARWOOD w naszych salonach sprzedaży oraz w sklepie internetowym.