SALON ALEJE JEROZOLIMSKIE

Ekskluzywny showroom o powierzchni ekspozycyjnej ponad 500 m² zlokalizowany w centrum handlowym HOME CONCEPT (daw. TTW Home). W salonie obejrzeć można boksy ekpozycyjne prezentujące możliwości aranżacyjne naszych materiałów, które świetnie sprawdzą się nie tylko w łaziece, ale również w kuchni, salonie, holu, a także we wnętrzach komercyjnych.

W salonie sprzedaży nasi Klienci znajdą również obszarną bibliotekę płytek ceramicznych i gresowych, strefę ekspozycyjną armatury i ceramiki łazienkowej oraz wybór mebli i oświetlenia z naszej oferty. Można tu również skorzystać z usług projektowej. Nasi projektanci, którzy cenią sobię kreatywność, funkcjonalne podejście do aranżacji przestrzeni oraz design zgodny z aktualnymi trendami, zaaranżują łazienkę idealną lub inne pomieszczenie, o którym zamarzą nasi Klienci.

Wszystkich Klientów zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas usługi projektowania wnętrz. Nasi projektanci z ogromną chęcią zaaranżują funkcjonalną łazienkę, będące idealnym miejscem do codziennego relaksu lub inne pomieszczenie, o którym tylko zamarzą nasi Klienci.

Do odwiedzenia naszego showroomu zapraszają:

Anna Sworowska – manager naszych salonów sprzedaży

Marzena Matoszko – handlowiec, architekt

Rafał Sworowski – handlowiec, projektant wnętrz

Paweł Zdunikowski – handlowiec

SALON ALEJE JEROZOLIMSKIE

Home Concept (dawniej: TTW Home)

Al. Jerozolimskie 185, st. 26

02-222 Warszawa

T: +48 22 658 08 05

E: aleje@anicar.com.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – sobota 10.00 – 20.00

niedziela handlowa 10.00 – 18.00