Armatura łazienkowa Warszawa

Niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdej łazienki, który stanowi dopełnienie aranżacji, jest armatura łazienkowa. Mnogość rozwiązań sprawia, że często można mieć wątpliwości, jakie baterie łazienkowe wybrać. Trendów w temacie armatury jest wiele. Jednym z najsilniej promowanym obecnie jest kolor – architekci, projektanci oraz klienci chętnie wybierają baterie w kolorze czerni, bieli lub miedzi. Oczywiście biorąc pod uwagę styl aranżacji, baterie chromowane są również pożądanym rozwiązaniem.

Wybierając armaturę należy zastanowić się, czy wolimy baterie natynkowe czy podtynkowe. Decyzja będzie podyktowana nie tylko naszym gustem, ale również możliwościami technicznymi. Na popularności zyskują w ostatnim czasie rozwiązania podtynkowe, które łączą w sobie najlepszy design z wyjątkową funkcjonalnością. Przykładem ciekawych baterii podtynkowych mogą być te pochodzące z nieco futurystycznej kolekcji NOKEN Imagine.

W naszej ofercie na stałe zadomowiły się baterie łazienkowe marek NOKEN i PALAZZANI. Ich producenci dbają nie tylko o wyjątkowe wzornictwo, ale również o funkcjonalność oraz rozsądną korelację ceny do jakości. Nowym nabytkiem w naszej ofercie są armatura marki DEANTE.

Producenci baterii łazienkowych w naszej ofercie:

  • DEANTE

  • GRAFF

  • NOKEN

  • PALAZZANI