Pakiety wykończeniowe dla deweloperów

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE DLA DEWELOPERÓW

Już od kliku lat GALERIE VENIS współpracują z wieloma firmami deweloperskimi, oferując pakiety wykończeń pod klucz dla klientów kupujących mieszkania. Dzięki naszej ofercie klient może wybrać, czy chce odebrać mieszkanie w stanie deweloperskim czy też mieszkanie wykończone, gotowe do wprowadzenia się.

Pakiety wykończeniowe GALERIE VENIS są indywidulanie sprofilowane do potrzeb każdego dewelopera zarówno pod względem zakresu prac i cen, jak i stylu wykończeń. Oznacza to, że pakiet może zawierać podstawowe elementy takie jak podłogi, drzwi wewnętrzne oraz wyposażenie łazienek, ale również może być wzbogacony o zabudowę i sprzęty kuchenne, dobór mebli i oświetlenia oraz stylizację wnętrz. Pakiety wykończeniowe mogą być też dostosowane do stylu całego budynku czy osiedla, mogą zawierać charakterystyczne elementy, dopasowane do otoczenia.

Pakiety wykończeniowe GALERIE VENIS to wysokiej jakości materiały, pochodzące głównie od hiszpańskich i włoskich producentów. W zależności od pakietu oferowane są różne poziomy cenowe oraz różne zakresy prac.

Zapraszamy firmy deweloperskie do współpracy! Przygotujemy ofertę spełniającą Państwa oczekiwania! Prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@anicar.com.pl

salon-targowek-roltechnik-kabina