W ten słoneczny poniedziałek chcielibyśmy wrócić do projektu, który wziął udział w zeszłorocznej edycji naszego konkursu projektowego. Iwona Głuchowska-Fisz zaaranżowała kompleksową przestrzeń biurową, która, oprócz walorów funkcjonalnych, wyróżniała się na tle innych podobnych projektów niebywałym designem. Projekt ten został doceniony przez naszych jurorów i wyróżniony przede wszystkim za wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań prezentujących ogromne możliwości aranżacyjne kolekcji VENIS Starwood. Autorka projektu skupiła się na wyeksponowaniu płytek ceramicznych i gresowych inspirowanych drewnem gatunków drzew pochodzących z najdalszych zakątków świata. Jaki efekt uzyskała? Zobaczcie sami! 🙂

 

Od Autorki projektu

“Projekt biura o powierzchni ok. 200 m2 jest w trakcie realizacji, przewidywany termin wykończenia biura z wyposażeniem wnętrz – przełom 2019/2020 r.

Biuro powstaje w miejscowości oddalonej o ok. 120 km od Warszawy, wśród pól, łąk i lasów 🙂 Dlatego klimat biura we wnętrzu ma nawiązywać do spokojnego krajobrazu. Architektura wnętrz jest prosta, uniwersalna, podkreślona dodatkami, które uwypuklają charakter inwestorów.

Produkty VENIS  w spokojny i stonowany sposób wkomponowały się w każde pomieszczenia.

Logo firmy jest w trakcie opracowania przez grafika i jest wstawione symbolicznie do wizualizacji (ulegnie podmianie po opracowaniu).”

Wykorzystane materiały:

  • płytki gresowe: VENIS Metropolitan Silver 59,6×59,6, VENIS Starwood Eden Tanzania Almond 60,2×60,2, VENIS Starwood Tanzania Almond 25×150, VENIS Starwood Noa Tanzania Almond 59,6×59,6 (dekoracja ścienna)
  • płytki ceramiczne: VENIS Deco Mirage Dark 33,3×100, VENIS Mirage Silver 33,3×100, VENIS Cosmos 45×120