Wyjątkowa, zjawiskowa, dopracowana w każdym szczególe, designerska, funkcjonalna, inspirowana naturą – taka właśnie jest łazienka zaprojektowana przez Katarzynę Cichoń w ramach konkursu projektowego pn. “Wnętrze inspirowane naturą” organizowanego we współpracy z magazynem SALON oraz markami wnętrzarskimi VENIS i L’ANTIC COLONIAL z hiszpańskiej PORCELANOSA Grupo.

Łazienka marzeń

Właśnie to pomyśleliśmy, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy aranżację Katarzyny Cichoń. Projekt w ciemnej gamie kolorystycznej, przełamany elementami inspirowanymi drewnem naturalnym oraz zieloną ścianą, nad którymi góruje zjawiskowa instalacja stworzona z ratanowych lamp, która dodatkowo podbija naturalny charakter wnętrza. Autorka aranżacji wykorzystała materiały najwyższej jakości z naszej ofert. W projekcie pojawiły się rektyfikowane płytki gresowe z kolekcji VENIS Persa w kolorze Dark, okładzina kamienna – L’Antic Colonial Airslate Forest oraz panele z drewna naturalnego L’Antic Colonial Authentic 1L Natural.

Naszym zdaniem aranżacja w punkt 🙂

Co tu dużo mówić – proszę zobaczyć!

Od autorki projektu

“Projektowane wnętrze jest salonem kąpielowym. Głównym założeniem projektowym było stworzenie przestrzeni, w której użytkownik mógłby oddać się rozkosznej kąpieli przy odczuciu synergii z naturą. Dlatego też użyte materiały swoją strukturą, kolorem oddają kamień oraz drewno, tj. główne budulce pozyskiwane z natury. Z pozoru ciemne wnętrze ociepla zaprojektowane oświetlenie w postaci pośredniego, dekoracyjnego oświetlenia LED, zarówno w suficie podwieszanym, jak i w posadzce oraz zwieszane ratanowe lampy. By jeszcze bardziej podkreślić kontakt z naturą zaprojektowano zieloną ścianę z otwartym obiegiem tzw. szarej wody, która stworzyła barierę oddzielającą strefę prysznica od wolnostojącej kamiennej wanny.

Całość zaprojektowano z dbałością o szczegóły, w duchu natury.”