Obecna sytuacja nas nie rozpieszcza. Na każdym kroku ograniczenia, jakby nie patrzeć, całkiem słuszne, i akcja #zostańwdomu. Rozumiemy, szanujemy i stosujemy się do wytycznych, ale… No właśnie, ale serce rwie się do tego by wyjść z mieszkania, przywitać wiosnę i spędzić popołudnie wyglądając przez okno przyjemnej kawiarni.

 

Z tęsknoty za wakacyjnymi podróżami

Każdy z nas ma miejsce, do którego uwielbia wracać. Dla nas jest to niewątpliwie hiszpański region Walencji. Góry w kolorze ochry, turkusowe wody Morza Śródziemnego, piękna architektura, wspaniałe wnętrza, pyszna kuchnia i wyborne wino. Tęsknimy za podróżami do naszych przyjaciół z Półwyspu Iberyjskiego, za wieczorami spędzonymi przy sangrii w miejscowych kafejkach. Jest jednak sposób, żeby na co dzień móc poczuć się, jak w sowim ukochanym skrawku świata. Tym sposobem jest aranżacja wnętrz. Czy to wnętrze mieszkalne, czy komercyjne, każdemu z nich można nadać niepowtarzalny klimat charakterystyczny dla naszego miejsca na ziemi 😊

Sposób na kawiarniany luz

Planujesz otworzyć kawiarnię lub restaurację? A może chcesz w swoim domu zaaranżować jadalnię nawiązującą klimatem do takich miejsc? Jeśli tak, to podpowiadamy, że w projekcie wyposażenia nie może zabraknąć wysokich stolików barowych i wygodnych hokerów z oparciem. My oczywiście mamy w tym temacie swoje typy 😊 Tak, jak pisaliśmy wczoraj, uwielbiamy marmur. Dlatego nie może go zabraknąć w inspiracji, którą przygotowaliśmy dla Was na dziś.

Aranżacja na dziś

W to wtorkowe przedpołudnie chcielibyśmy pokazać Wam wnętrze stylowej hiszpańskiej kawiarni, przy stylizacji którego użyto materiałów, które możecie znaleźć również w naszej ofercie. Na ścianach i podłodze ułożono płytki inspirowane naturalnym szarym marmurem – VENIS Indic. Stoliki barowe na wysokich złotych podstawach i o marmurowych blatach świetnie komponują się z wysokimi hokerami. Dobrano krzesełka barowe o metalowej czarnej konstrukcji z tapicerowanymi siedziskami i oparciami w kolorze głębokiej butelkowej zieleni. Co powiecie na takie zestawienie? My je uwielbiamy. Aż chciałoby się usiąść w takim miejscu i napić się kawy. Najlepiej lokalnego specjału – rozgrzewającego Carajillo.

moodboard, wnętrze kawiarni, marmur, soliki barowe, hokery