Niestety minął już najbardziej inspirujący weekend roku w naszej branży – czwarta edycja Targów WARSAW HOME przeszła do historii. Na ostatnie cztery dni centrum konferencyjno-targowe PTAK EXPO w Nadarzynie zamieniło się w stolicę najlepszych rozwiązań wnętrzarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. W pięciu halach targowych, na łącznej powierzchni 120 tysięcy metrów kwadratowych swoje najlepsze produkty prezentowało niemal siedmiuset wystawców. Wśród nich byliśmy MY . Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliści zaprezentować produkty haiszpańskich marek VENIS i L’ANTIC COLONIAL z POLRCELANOSA Grupo, których jesteśmy przedstawicielami na Polskę, prawie 74,5 tysiącom odwiedzających to wyjątkowe wydarzenie.

Z naszego punktu widzenia Targi WARSAW HOME 2019 okazały się ogromnym sukcesem. Nasza ekspozycja przyciągnęła setki odwiedzających, którzy z entuzjazmem wypowiadali się na temat naszych produktów. Udało nam się nawiązać wiele nowych branżowych znajomości. Cieszymy się, że mogliśmy pozytywnie zaskoczyć architektów i projektantów wnętrz, którzy dotychczas nie znali materiałów VENIS oraz L’ANTIC COLONIAL. Mamy nadzieję, że nasza przyszła współpraca będzie niezmiernie owocna, a w oparciu o nią powstaną fantastyczne aranżacje wnętrz, cieszące nas, architektów, a przede wszystkim klientów końcowych.

Naszą ekspozycję tworzyły, oprócz materiałów wykończeniowych marek VENIS i L’ANTIC COLONIAL, produkty polskiej marki RAVON (ceramika łazienkowa), hiszpańskiej marki NOKEN (ceramika i armatura łazienkowa) oraz holenderskiej marki RICHMOND (meble i oświetlenie). Warto podkreślić wyjątkowość produktów marki RAVON. Jest to polska manufaktura tworząca niezwykłe wanny i umywalki. Ich produkty, w 100% wykonywane ręcznie, zachwycają wyjątkowym wzornictwem. Ciekawe jest również to, że każdy element manufaktura może wykonać w dowolnej kolorystyce.

Nasze stoisko targowe odwiedzili m.in. pan Krzysztof Miruć – architekt związany z popularną stacją telewizycją HGTV, w której prowadzi kilka programów o tematyce wnętrzarskiej, pani Karolina Szostak – dziennikarka sportowa i influencerka, a także pani Małgorzata Tomczyk – redaktor prowadząca magazynu SALON, z którym wspólnie prowadzimy wyjątkowy konkurs projektowy dla architektów. Odbyliśmy również spotkanie z radcą handlowym Ambasady Hiszpanii w Polsce, z którą to chcemy podjąć wspólne działania na rzecz popularyzaji hiszpańskiego designu w Polsce.

Już nie możemy doczekać się kolejnej, piątej już, edycji Targów WARSAW HOME w przyszłym roku. My tam będziemy. Mam nadzieję, że Was również tam nie zabraknie. Do zobaczenia za rok!