W związku z rozpoczynającymi się dzisiaj Targami WARSAW HOME 2019 mamy fantastyczną niespodziankę dla wszystkich architektów! Razem z magazynem SALON – nowym pismem wnętrzarskim POLITYKI – organizujemy konkurs projektowy, w którym nagrodą główną jest wyjazd do Nowego Jorku, z ogromną atrakcją w postaci wizyty w wyjątkowych showroomie PORCELANOSA Grupo zlokalizowanym na słynnej 5th Avenue na nowojorskim Manhattanie. Showroom, zaprojektowany przez ikonę światowej architektury Normana Fostera, składa się z siedmiopiętrowej inspirującej ekspozycji, stworzonej z myślą o miłośnikach najlepszego designu.

Co należy zrobić, żeby już za rok znaleźć się na pokładzie samolotu lecącego na lotnisko JFK w Nowym Jorku? Trzeba zaprojektować dowolne wnętrze (mieszkalne lub komercyjne) inspirowane naturą, w zgodzie z trendami ekologicznymi, opierając swój projekt na materiałach marek VENIS i L’ANTIC COLONIAL. W swoich procesach produkcyjnych obie fabryki stawiają na zrównoważony rozwój i poszanowanie środowiska naturalnego. Stanowią fantastyczny przykład łączenia miłości do najlepszych rozwiązań technologicznych z troską o równowagę ekosystemów przyrodniczych.

Autorzy trzech najlepszych (najbardziej kreatywnych, innowacyjnych i zachwycających) projektów pojadą z nami do Nowego Jorku. Dodatkowo projet zwycięzcy konkursu zostanie opublikowany na łamach magazynu SALON z notką biograficzną dotyczącą autora.

Szczegóły dotyczące konkursu „WNĘTRZE INSPIROWANE NATURĄ” oraz zgłoszenie konkursowe znajdą Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej.