Wielkimi (i szybkimi też) krokami zbliżają się Tegoroczne targi WARSAW HOME. Jest to największe święto branży wnętrzarskiej nie tylko w naszym kraju, ale także w naszej części Europy! W ciągu czterech dni (3-6.10.2019), na powierzchni ponad 120 tysięcy metrów kwadratowych swoje produkty zaprezentuje prawie siedmiuset wystawców. A wśród nich będziemy MY.

W tym roku Targi mają charakter produktowy i są skupione głównie na producentach. Nasza tegoroczna ekspozycja będzie poświęcona dwóm hiszpańskim markom będących częścią PORCELANOSA Grupo – chodzi o marki VENIS i L’ANTIC COLONIAL. Jesteśmy przedstawicielami na Polskę obu tych wyjątkowych fabryk. Mamy nadzieję, że nasze stoisko targowe, nad którym pracujemy bez wytchnienia, sprawi, że w ich materiałach zakocha się szersza grupa architektów i klientów indywidulanych. Wierzymy, że osoby, które będą zwiedzać Targi WARSAW HOME 2019, są prawdziwymi pasjonatami najlepszego designu. Dlatego staramy się z całych sił, aby pokazać wszystkim najciekawsze rozwiązania aranżacyjne w oparciu o materiały marek VENIS i L’ANTIC COLONIAL.

Serdecznie zapraszamy na nasze stosiko targowe do Hali B, stosiko B1.37. Na wszystkch odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz pyszny poczęstunek. Chodźcie do nas, będzie fajnie .