VENIS – hiszpański producent wyjątkowych płytek ceramicznych – w bieżącym sezonie rozszerzył swoją ofertę o zachwycającą kolekcję płytek podłogowych imitujących drewno naturalne. Linia STARWOOD inspirowana jest tradycyjnym rzemiosłem. Projektanci marki VENIS chcieli docenić i podkreślić wyjątkowość wyrobów rękodzielniczych. Łącząc wielopokoleniowe dziedzictwo mistrzów z innowacyjnym podejściem do aranżacji wnętrz, stworzyli kolekcję, którą możemy traktować niemal jak sztukę.

Płytki z kolekcji VENIS STARWOOD do złudzenia przypominają drewno naturalne. Dołożono wszelkich starań, by jak najwierniej odtworzyć kolor, fakturę oraz rysunek drewna jedenastu egzotycznych gatunków drzew z różnych zakątków świata. W skład kolekcji wchodzi jedenaście rodzajów gresowych płytek podłogowych w formacie 25×150 cm. Są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie nie tylko do wnętrz, ale również do aranżacji zewnętrznych.

  • VENIS STARWOOD Tanzania Almond to płytki podłogowe inspirowane drewnem klonowym pozyskiwanym w europejskich lasach. Wzorem do naśladowania były klony rosnące na Węgrzech i w Dalmacji. Płytki STARWOOD Tanzania Almond sprawdzą się w komfortowych wnętrzach przeznaczonych do wypoczynku, w których panować ma domowa i ciepła atmosfera.

VENIS STARWOOD Tanzania Wine to eleganckie płytki dedykowane do luksusowych wnętrz. W ich ciepłej, choć stonowanej barwie, w której można dostrzec fioletowe refleksy, a także w strukturze można zauważyć inspirację drewnem kasztanowców i wierzb.

  • VENIS STARWOOD Tanzania Taupe to płytki podłogowe idealne do kameralnych i nastrojowych wnętrz w tradycyjnym stylu. Barwa pomiędzy brązem a szarością sprawia wrażenie „przydymienia” i „zamglenia”. Płytki STARWOOD Tanzania Taupe świetnie sprawdzą się we wnętrzach, w których dominują: fiolet, złoto, żółcie oraz kremy.

VENIS STARWOOD Minnesota Ash – płytki w szarym kolorze, które sprawdzą się zarówno w monochromatycznych, czarno-białych aranżacjach, jak i w odważnych barwnych projektach. Nadają się do tradycyjnych wnętrz oraz do pomieszczeń w nowoczesnym stylu. Do każdego projektu wprowadzą poczucie przestrzeni, spokój i harmonię.

VENIS STARWOOD Minnesota Camel to płytki podłogowe w klasycznym jasnobrązowym kolorze inspirowanym piaskiem pustyń Tunezji i Maroko. Te bardzo eleganckie płytki zagwarantują Twojemu wnętrzu ponadczasowość, a Tobie spokojne miejsce do odpoczynku.

VENIS STARWOOD Minnesota Cream – płytki podłogowe o neutralnej, ciepłej barwie. Przeznaczone są zwłaszcza do harmonijnych, wygodnych i komfortowych wnętrz. Świetnie łącza się z szeroką gamą kolorystyczną, dzięki czemu nabierają uniwersalnego charakteru.

VENIS STARWOOD Minnesota Honey to płytki podłogowe w ciepłych odcieniach koloru miodowego. Sprawdzą się w naturalnych wnętrzach, zarówno tradycyjnych i klasycznych, jak i nowoczesnych. Wprowadzą do pomieszczenia powiew ciepła i intymności.