We wtorek, 25 listopada 2014 roku w naszym salonie sprzedaży na Targówku odbyło się wyjątkowe spotkanie andrzejkowe. Wśród przybyłych Gości znaleźli się znani architekci i projektanci wnętrz oraz przedstawiciele mediów związanych z designem.

Wieczór rozpoczęliśmy częścią oficjalną, w czasie której państwo Anna i Cezary Czub – właściciele salonów GALERIE VENIS – przywitali Gości oraz opowiedzieli krótko o firmie. Następnie głos zabrała pani Aleksandra Wiener reprezentująca Park Handlowy Targówek, opowiadając o samym miejscu, idei jego powstania i przyszłości.

Kolejnym punktem programu była niezwykle ciekawa i wciągająca prelekcja pani dr Krystyny Łuczak-Surówki – znanego historyka sztuki i designu, wykładowcy z ASP – na temat historii łazienki. Temat samego wyglądu łazienek i obyczajów w nich panujących został potraktowany bardzo przekrojowo: od czasów starożytnych, przez wieki średnie, obyczaje XIX-wieczne aż po współczesne trendy w projektowaniu łazienek. Nie zabrakło również anegdot i  zaskakujących informacji na temat obyczajowości naszych przodków! Kto nie był i nie wysłuchał prelekcji, ma czego żałować!

Kontynuację opowieści o obecnych trendach w aranżacji łazienek stanowił następny punkt programu – pokaz mody połączony z pokazem światowego designu. Gwiazdami tego wieczoru były kreacje CAHA, biżuteria KOD oraz płytki przestrzenne VENIS! Modelki ubrane w wieczorowe suknie CAHA, z naszyjnikami  i bransoletkami KOD prezentowały najpiękniejsze modele płytek przestrzennych VENIS. Ta oryginalna forma prezentacji  była dla Gości sporym zaskoczeniem!

Po części oficjalnej przyszła pora na rozrywki andrzejkowe: do dyspozycji Gości były 3 wróżki, z którymi można było porozmawiać w kameralnych warunkach, ciasteczka z wróżbami oraz specjały andrzejkowe przygotowane przez Gravitan.

Na zakończenie spotkania przeprowadziliśmy loterię z super nagrodami ufundowanymi przez naszych partnerów.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom, patronom medialnym: Weranda, Wróżka, BIZNESmeble.pl, meble.pl, designteka.pl, Villa, Czas na wnętrze, domowy.pl, budnet.pl, Nowy Magazyn, nasalony.pl, LuxuryEstateMarket.com, Warszawa w szpilkach, foorni.pl, IN magazyn, partnerom: BMW, Luminosfera, Dermamedic Palace, Gravitan, Organics beauty, KOD, CAHA, Rent design, prowadzącej spotkanie Oldze Kisiel-Konopce oraz wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji tego wyjątkowego wieczoru!

Dziękujemy!