Już w najbliższą sobotę (26.09.2015) w godzinach 10.00 – 17.00 zapraszamy na Dzień Otwarty na Osiedlu Mickiewicza przy ulicy Rudzkiej w Warszawie, w czasie którego będziemy doradzać Państwu, jak zaaranżować swoje nowe mieszkanie.

Goście Skanska będą mogli również zapoznać się z najnowszym katalogiem wykończenia wnętrz w skandynawskim stylu przygotowanym przez GALERIE VENIS oraz skorzystać z porad doradcy kredytowego.

Osiedle Mickiewicza jest kameralnym osiedlem na styku Żoliborza i Bielan, które jako pierwsze w Polsce otrzyma certyfikat BREEAM. To znane na świecie oznaczenie wysokiej jakości budynków, które spełniają precyzyjnie określone kryteria zdrowotne, środowiskowe oraz wysokie standardy bezpieczeństwa, a także przekładają się na realne oszczędności w budżecie domowym.

Osiedle usytuowane jest na skraju rezerwatu przyrody – Lasu Bielańskiego, w pobliżu aż 3 parków i Stawów Kellera i sąsiaduje ze stacją Metra Słodowiec i Pl. Wilsona, licznymi przystankami autobusowymi i tramwajowymi, ścieżkami rowerowymi oraz trasą Armii Krajowej.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 105 mieszkań o powierzchni od 28 do ponad 100 mkw.

Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano lokale o różnych rozkładach: od jedno- czy dwupokojowych z aneksem kuchennym, po większe – czteropokojowe.

Osiedle Mickiewicza to dwustronne mieszkania z podwójnymi tarasami i panoramicznymi oknami, wpuszczające maksymalną ilość światła. To energooszczędne rozwiązania i eko windy. To stacje do naprawy i mycia rowerów, a także ogrody-labirynty i tereny rekreacyjne.

Zapraszamy odwiedzenia nas i rozmów z naszym projektantem wnętrz na Dniu Otwartym na Osiedlu Mickiewicza!