OTWARCIE NOWEGO SALONU W TARGÓWKU

We wrześniu w Parku Handlowym Targówek w Warszawie otwarte zostało nowe miejsce, które warto odwiedzić, żeby zapoznać się z najnowszym designem we wnętrzach.

Ten nowocześnie zaprojektowany salon Galerii Venis, znanych do tej pory, jako miejsce, gdzie można zaznajomić się z najnowszymi aranżacjami łazienek, proponuje także atrakcyjne rozwiązania do pozostałej części domu. Dlatego też cała koncepcja sklepu oparta jest na wizji przedstawienia aktualnie obowiązujących trendów obejmujących salon, kuchnie i łazienkę. Znajdziemy tu więc wnętrza w stylu modern, loft, glamour i coraz bardziej popularne prowansalskie.

Do wyboru zaproponowano także ponad 60 aranżacji łazienkowych, w bardzo zróżnicowanym przedziale cenowym, od ekonomicznych do ekskluzywnych. Zdecydowanie najbardziej zwracają uwagę produkty słynnego producenta płytek ceramicznych Venis, wykorzystane zarówno w sposób tradycyjny, jak i bardziej niekonwencjonalny, np. jako obudowa kominka, bądź dekoracja ściany w lofcie.

Architekci Galerie Venis Design Studio w trakcie wyboru materiałów do zaprezentowania na ekspozycji kierowali się głównie inspiracjami przywiezionymi z ostatnich targów wnętrzarskich zarówno z Włoch, jak i z Hiszpanii. Stąd w kolorystyce króluje biel, szarość i kawowe beże, przełamywane niekiedy niespodziewanymi akcentami w kolorze żółtym, morskim lub intensywnego fioletu. Warto zwrócić także uwagę na fantastyczne kolekcje oryginalnych foteli i krzeseł w zaskakująco atrakcyjnych cenach.