Od wielu już lat hiszpańska fabryka płytek ceramicznych VENIS wiedzie na rynku prym w segmencie płytek w naturalnej, „ekologicznej” kolorystyce. Projektanci VENIS zainspirowani naturalnymi materiałami takimi jak drewno i kamień w perfekcyjny wprost sposób odwzorowują piękno piaskowców, marmurów, granitów oraz różnych gatunków drewna, łącząc je z funkcjonalnością płytek ceramicznych. Płytki drewnopodobne VENIS wizualnie są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego drewna.

Zalety płytek ceramicznych VENIS – ich piękno, bogate wzornictwo i funkcjonalność dostrzegają projektanci wnętrz i często stosują je w projektach dla swoich klientów.

Miło nam zaprezentować projekty Pani Anny Obrębskiej – właścicielki pracowni projektowania wnętrz Avocado.design. Intencją projektantki było stworzenie wnętrza harmonijnego i naturalnego, w którym na pierwszy plan wysuwają się piękne zdjęcia Jerzego Molona. Naturalnemu i „ekologicznemu” klimatowi zdjęć podporządkowane są pozostałe elementy wyposażenia. Wnętrza wykończone są naturalnymi materiałami: drewnem, kamieniem, skórą, wełną oraz płytkami ceramicznymi VENIS dla uwypuklenia organicznego charakteru wnętrza.

W małej łazience na ścianach zostały użyte płytki VENIS Hampton Brown w formacie 22 x 90 cm i VENIS Madagascar Beige w formacie 33,3 x 59,2 cm, a na podłodze VENIS Madagascar Beige o wymiarach 44,3 x 44,3 cm.

 

 

 

W niewielkim, ale przytulnym salonie podłogę zaprojektowano z płytek VENIS Sandstone Beige w formacie 45 x 90 cm.

 

 

 

 

Druga, większa łazienka to VENIS Montecarlo Natural w formacie 44 x 66 cm (na podłodze i ścianie) oraz płytki drewnopodobne VENIS Block Roble o wymiarach 21,9 x 66 cm na ścianie.

Końcowy efekt aranżacji jest imponujący! Pani Annie Obrębskiej gratulujemy wysmakowanych pomysłów!