Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy mieszkanie pokazowe w inwestycji Kolska od nowa 🙂 dla warszawskiego dewelopera Matexi Polska.

Kolska od nowa to nowoczesne osiedle zlokalizowane w zacisznym miejscu na Woli, ale jednocześnie bardzo blisko centrum Warszawy. To doskonałe miejsce dla osób, które lubią życie w mieście i chcą cieszyć się jego urokami. W najbliższej okolicy znajdują się centra handlowe, liczne sklepy, bary, restauracje, kina i galerie sztuki.

Niewielkie mieszkanie pokazowe zaprojektowane zostało z myślą o młodym mężczyźnie, bez zobowiązań rodzinnych. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym, w którym znalazło się też miejsce na wygodny stół z krzesłami do jadalni.

Całe mieszkanie jest spójne kolorystycznie. Dominuje w nim naturalne drewno i szarości z elementami bieli i czerni. Wszystkie zabudowy w mieszkaniu zostały z wielką starannością zaprojektowane przez architekta wnętrz – Elżbietę Poźniak z GALERIE VENIS DESIGN STUDIO.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz oczywiście do odwiedzenia mieszkania pokazowego na osiedlu Kolska od nowa 🙂 w Warszawie.  W inwestycji tej oferujemy również 3 rodzaje pakietów wykończeniowych – więcej informacji w Biurze Sprzedaży przy ul. Kolskiej 11.