Mieszkania pokazowe

MIESZKANIE POKAZOWE

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania pokazowego, w którym projekt, aranżację i stylizację wnętrz wykonała nasza pracownia projektowa – GALERIE VENIS DESIGN STUDIO. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Central Park Ursynów przy ulicy Kłobuckiej 8 w Warszawie realizowanej przez Marvipol Development.

Jest to mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 102 m2, z wysokimi na dwie kondygnacje oknami, które pięknie doświetlają mieszkanie, ale również ograniczają nieco powierzchnię użytkową. Nasze zadanie polegało na rearanżacji lokalu i stworzeniu funkcjonalnego, nowoczesnego, ale jednocześnie ciepłego wnętrza dla

czteroosobowej rodziny. Bazę do projektu stanowił pakiet wykończeniowy Avantgarde, który został wzbogacony o zabudowę kuchenną, meble oraz dodatki. Wszystkie użyte materiały do wykończenia wnętrza oraz prawie wszystkie dodatki pochodzą z oferty salonów sprzedaży GALERIE VENIS.

Zapraszamy do obejrzenia mini galerii zdjęć, ale przed wszystkim do odwiedzenia biura sprzedaży Marvipol przy ul. Kłobuckiej i oglądania mieszkania „na żywo”!