Projektowanie i wytwarzanie materiałów do aranżacji i wyposażania wnętrz to prawdziwa pasja firm z grupy Porcelanosa. Tym razem VENIS postanowił połączyć piękno naturalnych materiałów z niezwykłą praktycznością powłok ceramicznych. Ponadczasowość naturalnych kamiennych powierzchni zainspirowała projektantów z fabryki VENIS do stworzenia najnowszych kolekcji mozaikowych płytek ceramicznych VENIS Domus i VENIS Selene, które odzwierciedlają faktury i kolory marmuru i piaskowca.

Mozaika VENIS Selene Sand doskonale oddaje ziarnisty skład piaskowca. Płytki w formacie 20 × 33,3 cm składają się z małych prostokątów o różnych wysokościach, osiągając w ten sposób dynamikę oraz nowoczesny i elegancki wygląd ściany.

Z kolei mozaiki VENIS Domus to klasyczny, spokojny i harmonijny wygląd marmuru, osiągnięty dzięki jednakowej wielkości prostokątom składającym się na płytkę w formacie 20 x 33,3 cm. Mozaika VENIS Domus dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych: biały, szary, brązowy, czarny i mix matowy, imitujących różne rodzaje marmurów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży i zapoznania się z pełną ofertą produktów VENIS.