PROJEKTANCI GALERIE VENIS ZAPROJEKTOWALI PIĘKNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT POKAZOWY NA OSIEDLU WILLI MIEJSKICH HILL PARK APARTMENTS.

Na Bielanach przy ul. Pasymskiej warszawski deweloper – Marvipol wybudował nowoczesne osiedle luksusowych willi miejskich idealnych dla singli, par i rodzin z dziećmi – Hill Park Apartments. Każdy budynek składa się z czterech dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 145 do 225 m2. Warto również dodać, że osiedle Hill Park Apartments zdobyło główną nagrodę w kategorii Najbardziej Luksusowej Inwestycji Mieszkalnej 2014 roku przyznawaną przez CIJ Journal. CIJ Awards to nagrody przyznawane najlepszym firmom i projektom na polskim rynku nieruchomości.

Nagroda jest dowodem na to, że apartamenty są doskonale zaprojektowane, przez co piękne i bardzo funkcjonalne. Aby pokazać możliwości aranżacyjne, firma GALERIE VENIS na zlecenie Marvipol zaprojektowała i wykonała apartament pokazowy. Celem była aranżacja luksusowej przestrzeni dla 4-osobowej rodziny, gdzie każdy odnajdzie swój styl. Dlatego też apartament ten jest przykładem stylu eklektycznego, w którym nowoczesne, eleganckie wnętrza przenikają się z klasyką z elementami glamour. Poszczególne pomieszczenia apartamentu dostosowane zostały swoim charakterem do profilu ich przyszłych mieszkańców, np. pokój nastolatka to chłodny styl loftowy, a sypialnia, garderoba i łazienka gospodarzy to świeży i elegancki styl klasyczny.

W mieszkaniu królują naturalne materiały takie jak drewno, marmur i naturalny łupek, a wyposażenie stanowią designerskie modele lamp czy mebli.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z apartamentu pokazowego oraz do odwiedzenia osiedla Hill Park Apartments.