Myśląc o remoncie mieszkania warto się do niego solidnie przygotować. Najważniejsze jest stworzenie listy koniecznych prac. Jeśli chcemy zmienić styl naszego mieszkania, dobrze to przemyślmy. Pamiętajmy, że remont robimy raz na kilka lat. Dobierając materiały wykończeniowe, ogólną kolorystykę i meble postawmy na ponadczasowe rozwiązania, nie podążajmy ślepo za modą. Najnowsze trendy przemycajmy w neutralnych, choć efektownych materiałach wykończeniowych (np. surowy beton, drewno) oraz w dodatkach. Dzięki temu jest szansa, że aranżacja naszego mieszkania nie znudzi się nam zbyt szybko. Jeśli nie czujemy się na siłach, by samodzielnie zaprojektować nowy wystrój mieszkania, zgłośmy się do projektanta, który przemyśli koncepcję i zaprojektuje wnętrze, w którym skonfrontowana zostanie funkcjonalność z najlepszym stylem.

 

Wyjątkowy projekt łazienki pomogą stworzyć projektanci w salonach GALERIE VENIS. W oparciu o płytki ceramiczne i elementy wyposażenia łazienek pochodzące z najlepszych hiszpańskich i włoskich fabryk (m.in. VENIS, NOKEN) nawet w najmniejszej łazienki zaaranżują komfortową strefę relaksu.

 

Jeśli kupiliśmy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, warto zdecydować się na pakiet wykończenia pod klucz. Jest to najprostszy, najmniej problemowy, a jednocześnie najtańszy sposób na wykończenie nowego lokum. Polecam pakiety wykończeniowe oferowane przez GALERIE VENIS Design Studio, które obejmują nie tylko projekt, opiekę architekta i wykończenie, ale również zryczałtowany koszt materiałów i usług objętych pakietem oraz trzyletni okres rękojmi.